CASY-MSCCN Jobs

Job Information

Upstone Materials Specjalista ds. Kosztorysowania in Wrocław, Poland

Specjalista ds. Kosztorysowania

Data:2 kwi 2024

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, PL, 51-180

Firma: Colas

COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.000 projektów rocznie.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie COLAS funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy. W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Główne obowiązki

  • analiza ogłaszanych przetargów

  • prowadzenie korespondencji w sprawach związanych z przygotowaniem ofert

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych

  • terminowe kompletowanie dokumentów niezbędnych do przygotowania oferty

  • terminowe przygotowywanie i składanie ofert

  • prawidłowa współpraca z uczestnikami procesu związanego z przygotowaniem oferty

  • analiza przyjętych do realizacji ofert w trakcie i po rozliczeniu zadania inwestycyjnego

Profil

  • minimum dwuletnie doświadczenie w kosztorysowaniu projektów drogowych

  • wykształcenie budowlane: technikum budowlany i/lub studia na kierunku budownictwo

  • samodzielność i dyscyplina w działaniu

  • dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • nagrodę roczną

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • naukę języków obcych

  • dodatek świąteczny

  • dofinansowanie wakacji dla dzieci

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • częściowo sponsorowane ubezpieczenie grupowe dla Pracownika

DirectEmployers