CASY-MSCCN Jobs

Job Information

RTX Corporation Logistyk in Wrocław, Poland

Date Posted:

2024-03-18

Country:

Poland

Location:

Bierutowska 65-67, Wrocław 51-317, Poland

Position Role Type:

Unspecified

Twój zakres obowiązków

• Przyjmowanie dostaw na magazyn (kontrola dostarczonych dokumentów oraz ilości)

• Dostarczanie na obszar produkcji komponentów i opakowań

• Kompletacja materiału, pakowanie wyrobów gotowych oraz obsługa transportu wewnętrznego

• Terminowa realizacja zadań zgodnie z instrukcją i wymaganiami klienta

• Przestrzeganie zasad magazynowania i przemieszczania wyrobów na magazynie zgodnie z zasadą FIFO

• Bieżąca kontrola stanów magazynowych, udział w inwentaryzacjach rocznych i cyklicznych

• Ścisła współpraca z innymi działami zaangażowanymi w proces

Nasze wymagania

• Wykształcenie średnie

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub logistycznej

• Uprawnienia na wózki widłowe

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Dokładność i sumienność

• Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

• Znajomość systemu sap

• Uprawniania na suwnice

To oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

• Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

• Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

• Prywatną opiekę medyczną

• Kartę multisport

• Prywatny Program Emerytalny

• Scholar Program

• Siłownię firmową

• Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’

RTX is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link (http://www.rtx.com/privacy/Job-Applicant-Privacy-Notice) to read the Policy and Terms

Raytheon Technologies is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

DirectEmployers