CASY-MSCCN Jobs

Job Information

Stryker Inżynier Serwisu Mobilnego in Warsaw, Poland

Jako Inżynier Serwisu w firmie Stryker masz możliwość pracy z jednymi z najbardziej zaawansowanych produktów medycznych w branży. Ta praca daje możliwość współpracy i budowania relacji z kluczowymi klientami (pielęgniarkami, chirurgami, klinicystami itp.), aby znaleźć rozwiązania, które poprawią jakość życia pacjentów. Jako jedna z najlepszych firm w branży technologii medycznych, oferujemy wysokiej jakości produkty i dbamy o rozwój naszych pracowników.

Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa

Teren pracy: woj. mazowieckie, podlaskie i lubelskie

Praca w terenie: ok. 50% czasu pracy + 50% praca w biurze przy ulicy Poleczki 35

Kluczowe obowiązki:

  • Wspieranie potrzeb technicznych klientów Stryker

  • Przeprowadzanie przeglądów oraz napraw, aktualizacji oprogramowania i sprzętu zgodnie ze standardami i procedurami firmy Stryker

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami, aby zapewnić szybkość reakcji i doskonałą obsługę klienta

  • Współpracowanie z działami sprzedaży, obsługi klienta i wsparcia technicznego w celu zapewnienia sprawnego świadczenia usług, zadowolenia klientów i dalszego rozwoju umów serwisowych (zwanych ProCare).

Kluczowe wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub inżynierskie (mechaniczne, biomedyczne, elektroniczne lub podobne)

  • Chęć do rozwoju w zakresie naprawy urządzeń mechanicznych i/lub elektronicznych, tj. smartfonów, komputerów itp. (doświadczenie zawodowe nie jest niezbędne)

  • Ważne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność wyjaśniania szczegółowych instrukcji rozwiązywania problemów i procedur

  • Gotowość do sporadycznego podnoszenia ciężkich produktów

Dowiedz się więcej o produktach:

  • Defibrylatory i defibrylatory AED https://www.strykeremergencycare.com/products/devices/

  • System kompresji klatki piersiowej https://www.strykeremergencycare.com/products/devices/lucas-3/

  • Transport pacjentów w nagłych wypadkach https://www.stryker.com/us/en/portfolios/medical-surgical-equipment/emergency-patient-transport.html

  • Opieka medyczna w nagłych wypadkach https://www.stryker.com/gb/en/portfolios/medical-surgical-equipment/stretchers.html

Stryker Corporation is an equal opportunity employer. Qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, ethnicity, color, religion, sex, gender identity, sexual orientation, national origin, disability, or protected veteran status. Stryker is an EO employer – M/F/Veteran/Disability.

DirectEmployers