CASY-MSCCN Jobs

Job Information

CBRE Director in A&T Industrial Department (Sites) in Warsaw, Poland

Director in A&T Industrial Department (Sites)

Job ID

154467

Posted

12-Feb-2024

Service line

Advisory Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Sales & Leasing

Location(s)

Warsaw - Mazowieckie - Poland

CBRE Advisory (CBRE sp. z o.o.) to polska spółka wchodząca w skład CBRE Group, Inc. – największej na świecie firmy świadczącej usługi w zakresie nieruchomości i inwestycji, posiadająca przychody w 2023 roku na poziomie 31,194 miliardów dolarów i zatrudniająca ponad 115 000 pracowników (bez oddziałów). Ponad 500 biur (bez oddziałów) na całym świecie obsługuje inwestorów i najemców. Usługi CBRE obejmują transakcje i zarządzanie projektami; zarządzanie własnością; zarządzanie inwestycjami; wycena; leasing nieruchomości; doradztwo strategiczne; sprzedaż nieruchomości; usługi hipoteczne i usługi deweloperskie.

Nasza siedziba mieści się w budynku Warsaw UNIT w Warszawie, przy Rondzie Ignacego Daszyńskiego 1.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Konsultantów odpowowiedzialnych za pozyskiwanie gruntów pod inwestycje dla Klientów (zakres działań zespołu cała w Polska)

•Tworzenie planów sprzedażowych oraz czuwanie nad ich realizacją

•Oferowanie usług doradczych najemcom lub kupującym w zakresie gruntów pod inwestycje przemysłowe lub magazynowe

•Aktywne poszukiwanie klientów i nowych możliwości biznesowych

•Prowadzenie transakcji oraz negocjacji umów najmu i sprzedaży nieruchomości

•Wyjazdy służbowe w celu poszukiwania klientów i pozyskiwania nowych projektów

•Monitorowanie rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych i udział w przygotowywaniu raportów rynkowych, analiz porównawczych i innych

•Cross selling wewnątrz spółki, regularne spotkania z przedstawicielami innych linii biznesowych w celu identyfikowania możliwości rozwoju biznesu działu A&T Industrial

NASZE WYMAGANIA:

•Wykształcenie wyższe, MBA będzie wartością dodaną

•Kilkunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych w tym sprzedaży terenów przemysłowych i nieruchomości magazynowych

•Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomośći typu BTS i deweloperów działających w tym zakresie

•Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne

•Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

•Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

•Rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, C1 w klasyfikacji Rady Europy

•Czynne prawo jazdy kat. B

•Gotowość do częstych podróży służbowych

OFERUJEMY:

Dołączając do CBRE możesz być pewny, że będziesz pracować w światowej klasy zespole i zawsze będziesz mieć ten zespół za sobą. Będziesz mieć wolność w wyborze własnej ścieżki, i pamiętaj, że ważne dla nas jest nie to jak długo z nami pracujesz, ale jak skutecznie. Już teraz dołącz do firmy #1 na światowym rynku nieruchomości komercyjnych.

Pakiet świadczeń:

Prywatna opieka zdrowotna obejmująca 70% zniżki na opiekę stomatologiczną

• Ubezpieczenie na życie

• Platforma Systemu MyBenefit

• People Power – program Wellbeing (w tym konsultacje psychologiczne)

• Pilotażowy program skróconego czasu pracy – 38h tygodniowo

• Elastyczne godziny pracy

• Opcja pracy zdalnej

• Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

• Płatny program poleceń dla pracowników

• Nowe biuro marki w atrakcyjnej lokalizacji, ze standardem ESG i pyszną kawą i owocami

• Rozwój i szkolenia: w tym program globalnych umiejętności przywódczych People Manager Excellence, regionalny program mobilności Swap & Share oraz finansowanie zewnętrznych certyfikacji i studiów

W CBRE szanujemy i wspieramy różnorodność naszych pracowników.

Do aplikowania zapraszamy osoby reprezentujące różne kultury, religie, grupy etniczne, identyfikujące się jako LGBTIQ+, osoby w wieku dojrzałym lub niepełnosprawne. Liczne programy wsparcia, które oferujemy, odpowiadają na potrzeby naszych pracowników.

Każdy członek naszego Zespołu ma równy dostęp do nauki, rozwoju i kariery.

Naszym absolutnym standardem jest dbałość o dobre samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne naszych pracowników, umiejętność podejmowania inicjatywy i wyrażania opinii, uznanie oraz możliwość włączania się w działalność społeczną.

Jesteśmy dumni z zaufania, jakim nas obdarzono, a grupa CBRE już po raz dziesiąty została uhonorowana tytułem Najbardziej Etycznej Firmy w 2023 roku. W 2024 roku nasze działania HR i odpowiedzialny za nie zespół otrzymały Certyfikat HR Najwyższej Jakości Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers