CASY-MSCCN Jobs

Job Information

Howmet Aerospace Hegesztő (Welder) in Szekesfehervar, Hungary

Főbb feladatok, munkák:

  • Szuperötvözetből készült turbinalapátok öntés utáni műveleteinek előírások szerinti elvégzése.

  • A munkadarabok előkészítése a TIG hegesztésre.

  • A munkadarabokon a javító TIG hegesztés előírás szerinti elvégzése.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középiskolai végzettség.

  • Pontos, precíz munkavégzés.

  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség.

  • Jó kommunikációs képesség.

    Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér.

  • Belépési bónusz.

    1. havi fizetés.
  • Éves bónusz.

  • Hiányzásmentes jutalom.

  • Karácsonyi juttatás.

  • Cafeteria csomag.

  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül.

  • Vállalati egészségbiztosítás csomag.

  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok.

  • Tanfolyamok.

  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat.

  • 5+2-es (hétfőtől péntekig) 3 műszakos 8 órás munkarend.

  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék.

DirectEmployers