CASY-MSCCN Jobs

Job Information

ASSA ABLOY Shipping Preparation Leader in Leszno, Poland

Career Opportunities: Shipping Preparation Leader (28886)

Requisition ID 28886 - Posted - ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - Poland Group - POL: Leszno - Supply Chain - Posting Country (1) - Yes - Associate - No Travel Required

 Job Description Print Preview

Twoje zadania:

  • Kompletacja zleceń wysyłek,

  • Transport wewnątrzzakładowy,

  • Załadunki, rozładunki towaru,

  • Składowanie,

  • Wyjaśnianie niezgodności i reklamacji,

  • Odbiór pełnowartościowych gotowych produktów.

    Oczekiwania:

  • umiejętność czytania dokumentów,

  • doświadczenie na stanowisku – 0,5 roku - uprawnienia na wózek widłowy - warunek konieczny, UDT

  • doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi min. 0,5 rok - warunek konieczny,

  • szybkość i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole.

  • praca ze skanerami

    Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju,

  • zdobycie doświadczenia w dużej rozwijającej się w międzynarodowych strukturach, firmie,

  • opiekę medyczną,

  • benefity ZFŚS.

    Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY

    To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 61 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

    Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

    Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.

DirectEmployers