CASY-MSCCN Jobs

Job Information

CBRE Workplace Coordinator in Krakow, Poland

Workplace Coordinator

Job ID

183482

Posted

12-Sep-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Building Management

Location(s)

Krakow - Malopolskie - Poland

Koordynator Biura / Facility Coordinator

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Klienta pod kątem administracyjnym i operacyjnym na terenie biura.

  • WsparcieKlienta przy organizowaniu spotkań (zamawianie lunchu, pomoc w rozłożeniu owoców, wody itp.).

  • Kontrolanad serwisem sprzątającym (sprawdzenie czystości biura).

  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości zauważonych na terenie biura i zakładu.

  • Współpracaz podwykonawcami CBRE

  • Obsługapoczty, odbieranie telefonów, obsługasalkonferencyjnych.

  • Uzupełnianie/zamawianie artykułów biurowych.

  • Rejestrowaniei rozliczanie fakturadministracyjnych.

Wymagania od kandydatów:

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność profesjonalnego i efektywnego komunikowania się z klientami, pracownikami (na wszystkich szczeblach).

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Pakietszkoleń.

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego.

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers