CASY-MSCCN Jobs

Job Information

GE Aerospace Specjalista_ka ds. Zarządzania Ryzykiem Kredytowym in Gdansk, Poland

Job Description Summary

Job Description

Specjalista_ka ds. Zarządzania Ryzykiem Kredytowym

Miejsce pracy: Warszawa/Gdańsk

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny

Bank BPH to wyjątkowe miejsce. Wierzymy, że ludzie są najważniejsi w organizacji. Dzięki nim rozwijamy się i realizujemy cele. Szczególnie staramy się zapewnić pracownikom nieustanny rozwój ich kompetencji. Dbamy o przyjazne i partnerskie relacje w pracy, pozytywną atmosferę i otwartą komunikację.

Aktualnie strategia i model działania Banku BPH skoncentrowane są na obsłudze portfela kredytów hipotecznych i zapewnieniu odpowiedniej obsługi klienta, realizowanej dzięki zaangażowanym pracownikom.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • tworzenie cyklicznych doraźnych raportów i analiz z obszaru ryzyka kredytowego i rynku nieruchomości

  • projektowanie, optymalizacja i rozwój funkcjonujących w Banku narzędzi analitycznych i raportów wspierających procesy zarządzania ryzykiem kredytowym portfela kredytów hipotecznych

  • przygotowywanie okresowych raportów na temat sytuacji na rynku kredytowym oraz nieruchomości

  • wsparcie w monitorowaniu wprowadzanych nadzorczych zmian legislacyjnych z obszaru zarządzania ryzykiem kredytowym i ich wpływu na procesy i politykę kredytową Banku

  • udział w kształtowaniu polityki w zakresie zarządzania ryzykiem kredytowym portfela kredytów hipotecznych

  • udział w projektach związanych m.in. z optymalizacją procesów zarządzania ryzykiem kredytowym portfela kredytów hipotecznych

  • wsparcie w kontroli procesów związanych z zarządzaniem ryzykiem kredytowym realizowanych przez inne jednostki organizacyjne Banku

NASZE OCZEKIWANIA:

  • znajomość relacyjnych baz danych (w tym języka zapytań SQL)

  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki Finanse i Bankowość, Metody ilościowe, Ekonometria, Matemetyka lub pokrewne)

  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, terminowość

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • aktywna postawa i chęć zdobywania wiedzy

  • mile widziane doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem kredytowym

  • mile widziana wiedza z zakresu bankowości, rynku kredytowego, rynku nieruchomości, regulacji nadzorczych z zakresu zarządzania ryzykiem kredytowym

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie wielokrotnie wyróżnianej znakiem HR Najwyższej Jakości

  • elastyczne godziny pracy oraz pracę w modelu hybrydowym (średnio 8 dni w miesiącu pracujemy z biura w Gdańsku zlokalizowanego przy ul. Norwida/Garnizon lub Warszawie przy ul. Inflanckiej/Metro Dworzec Gdański)

  • możliwość udziału w licznych szkoleniach i działaniach rozwojowych oraz wolontariacie

  • inicjatywy promujące zdrowy tryb życia, akcje prorodzinne i programy wellbeing np. badania profilaktyczne w biurze, grupy sportowe czy aplikacje wellbeingowe

  • pracę w otwartej kulturze, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu (ponad 90% naszych pracowników uważa Bank za dobre miejsce pracy)

  • bezpłatny parking dla pracowników, zniżki na kulturę np. bilety do teatru, Program Poleceń Pracowniczych

  • atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący m.in. Pracowniczy Program Emerytalny 3,5%, ubezpieczenie na życie Generali, prywatną opiekę medyczną Medicover, świadczenia świąteczne, system kafeteryjny MyBenefit

  • w naszych biurach znajdziesz też kącik z herbatami sezonowymi, świeże owoce, biblioteczkę z literaturą - nie tylko branżową

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers