CASY-MSCCN Jobs

Job Information

CBRE Property Manager in Budapest, Hungary

Property Manager

Job ID

139868

Posted

27-Feb-2024

Service line

Advisory Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Property Management

Location(s)

Budapest - Budapest - Hungary

Feladatok:

  • Tervezésben, kivitelezésben, felügyeleti munkák aktív koordinálása, irányítása

  • Épületek, berendezések műszaki állapotának felügyelete, irányítása

  • Alvállalkozói állomány menedzselése, felügyelete, karbantartása

  • Éves költségvetés készítés, adminisztráció

  • Üzemeltetés: A berendezés alkatrészeinek üzembe helyezése, kivitelezése. Műszaki eszközök és eszközök ellenőrzése, vezérlési módok és kapcsolási funkciók beállítása és megerősítése az ideális működés érdekében

  • Karbantartás: magában foglalja az épületek és berendezések gépészeti, ellenőrzési, javítási feladatait

  • Ellenőrzés: a műszaki eszközökre vonatkozó ellenőrzési terv kidolgozása; javítási tevékenységek koordinálása, ajánlatkérés, ajánlások megfogalmazása, tevékenységek, rekonstrukciók, felújítások, ingatlanlátogatás és -ellenőrzés.

  • Dokumentáció: Nyilvántartás és nyilvántartásba vétel, a leltárra/portfólióra és az üzleti műveletekre vonatkozó adatok és információk biztonsági mentése és frissítése, különös tekintettel az épületeken vagy berendezéseken végzett átalakításokra és javítási munkákra vonatkozó dokumentumokra

  • Energiagazdálkodás: Energiafogyasztók elemzése, költségtudatos beszerzés és -elosztás; működési költségek – az energiaköltségek optimalizálása – energiafogyasztás nyomon követése; vízfelhasználás és szennyvízkezelés

  • Információkezelés: Forgalom tervezés, értékelés – ezek magukban foglalják az adatgyűjtésre, elemzésre, információtovábbításra és az ügyfelekkel/tulajdonosokkal való kommunikációra irányuló intézkedéseket; együttműködés a vagyonkezelővel

  • Az épület korszerűsítése: Intézkedések, ajánlások az építési feltételek javítására, vagy energiagazdálkodás optimalizálására

Elvárások:

  • 3-5 év tapasztalat Property Management és/vagy Facility Management területen

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

  • Pozícióhoz elvárt műszaki, jogi, pénzügyi ismeretek

  • Komplexitást átlátó, szervezett és megoldást kereső hozzáállás

  • Angol nyelvtudás – magabiztos tárgyalási szint

  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Biztonságos munkakörnyezet

  • Tanulási, fejlődési lehetőség

  • Összetartó csapat

  • Egész éves engagement programok

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers