CASY-MSCCN Jobs

Job Information

Siemens P&O Business Partner in Budapest, Hungary

Job Family: People & Organization

Req ID: 425429

People & Organisation (P&O) Business Partner

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A People & Organization (P&O) csapatunkba keressük új kollégánkat, People & Organisation Business Partner pozícióba. Ha szeretnél betekintést nyerni a Siemens P&O osztály működésébe és aktívan támogatni az üzleti területeink sikerességét, jelentkezz hozzánk! Csapatunk stratégiai HR témákkal foglalkozik, mint például a képzés és fejlesztés, kompenzáció és juttatások, üzleti HR konzultáció, munkáltatói márkaépítés, toborzás és kiválasztás, vezetés és szervezeti kultúra, well-being programok.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • Üzleti célok megvalósulásának támogatása megfelelő P&O intézkedésekkel és programokkal.

  • A hozzárendelt területen, a vezetők és munkatársak támogatása P&O kérdésekben. Első számú kapcsolattartó az üzleti területek felé a P&O/ HR témákat illetően.

  • A teljes toborzás-kiválasztási folyamat lebonyolítása. (Keresési igény egyeztetése a vezetőkkel, hirdetések összeállítása, önéletrajzok előszűrése, telefonos előszűrések lebonyolítása, személyes és online állásinterjúk szervezése és lebonyolítása, állásajánlatok készítése, toborzási folyamat adminisztrálása a központi jelöltkezelő rendszerben.)

  • Regionális talent acquisition (TA) vezetővel és csapattal való együttműködés, projektekben való részvétel.

  • Munkáltatói márkaépítésben való aktív részvétel, megfelelő jelöltélmény biztosítása, munkatársi ajánlási program működtetése.

  • Képzés-fejlesztési és szervezetfejlesztési projektek menedzselése.

  • Kompenzáció és juttatással kapcsolatos feladatok a meghatározott területre a helyi P&O stratégia alapján.

  • Részvétel a globális P&O stratégia lokalizálásában, valamint a helyi P&O folyamatok javítást célzó projektekben.

  • Adminisztrációs feladatok / kapcsolattartás a HR adminisztrációs csapattal.

Mit kínálunk Neked?

  • Vidám és támogató kollégákat

  • Egy „generalista” felfogású, kis helyi HR csapatot.

  • Nemzetközi HR-es tudásbázist és tapasztalatot

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, képzéseket.

  • Juttatások és well-being program.

  • Foglalkoztatás típusa: kölcsönzötti státusz, határozott idejű szerződés (1,5 év)

Mi különböztet meg másoktól?

  • Felsőfokú végzettség (HR / gazdasági / kommunikáció / pszichológia vagy egyéb releváns területről)

  • Legalább 1-2 év HR Generalista/HR Business Partner tapasztalat

  • Legalább 3 éves tapasztalat toborzásban

  • Iparági tapasztalat

  • Magabiztos angol nyelvtudás

  • Nyitottság, empátia, jó kommunikációs készség

  • Proaktív hozzáállás, rugalmasság, eredményorientáltság

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. A versenyképes alapbér mellett cafeteria juttatásra, egészségbiztosításra, céges laptopra és mobiltelefonra is számíthatsz.

Szakmai tudásodat bővítheted továbbképzéseken, illetve online képzési felületeinken is. Feladataidat rugalmas beosztásban végezheted, van lehetőség home office-ra. Fontosnak tartjuk munkatársaink jóllétét, ezért teszünk is. Részt vállalhatsz az önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezéseinkben.

DirectEmployers